Zalety depilacji woskiem Film Wax

Film Wax to jedyny w swoim rodzaju, niezwykle plastyczny wosk do depilacji okolic „trudnych”, gdzie włos ma mocną strukturę i jest głęboko osadzony a skóra jest cienka i delikatna. Można nim doskonale wydepilować wszystkie, nawet bardzo wrażliwe obszary ciała, dlatego przeznaczony jest głównie do głębokiej depilacji bikini. Wosk Film Wax rozgrzewamy w specjalnym podgrzewaczu Depileve aż do temperatury 42 stopni C . Dzięki temu uzyskujemy idealną konsystencję wosku, a przyjemna dla ciała temperatura rozgrzewa skórę, rozszerzając ujścia mieszków włosowych, co zdecydowanie zwiększa skuteczność i komfort depilacji.

Film wax to bezpaskowa metoda depilacji przeznaczona szczególnie do depilacji obszarów najbardziej wrażliwych, jak i wszystkich partii ciała. Jest to elastyczny wosk o niskiej temperaturze topnienia i właściwościach ochronnych. Metoda depilacji woskiem typu film wax polega na nałożeniu na ciało szpatułką przezroczystej warstwy wosku. Po jego zastygnięciu usuwamy wosk wraz z włoskami ze skóry bez pomocy fliseliny. Jest to metoda bardzo estetyczna, higieniczna i bezpieczna, gdyż wosk przykleja się do włosów a nie do skóry, dzięki czemu podczas jego usuwania nie naruszamy jej struktury. Metoda ta nie powoduje znacznego podrażnienia skóry, dlatego jest coraz chętniej wybierana przez klientki.

Przy depilacji okolic intymnych formuła wosku używanego do tego zabiegu jest dodatkowo wzbogacona olejem z owsa o działaniu łagodzącym podrażnienia i masłem kakaowym, które chroni i nawilża skórę.

Optymalna długość włosa do depilacji to ok. 1 cm. Planując depilacje woskiem najlepiej w dzień przed zabiegiem zrobić peeling ciała, a w dzień zabiegu nie nakładać balsamu na ciało.

Zalety depilacji bezpaskowej:

  • do depilacji wszystkich części ciała, a szczególnie do miejsc wrażliwych, intymnych oraz bardzo delikatnych (wąsik, broda, policzki, pachy)
  • bezpieczna do skór wrażliwych – nie wywołuje podrażnień
  • metoda niezwykle higieniczna, profesjonalna i skuteczna.

Metodę Film wax polecamy szczególnie do mniejszych powierzchni ciała tj; bikini, twarz, pachy.

Depilacja Film Wax ma jeszcze jedną istotną zaletę – nie przykleja się do skóry, współpracując wyłącznie z włosem. W związku z tym, w uzasadnionych przypadkach, można nałożyć wosk kilka razy w tym samym miejscu, bez ryzyka powstania jakichkolwiek podrażnień.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.